Temizlik Kapımda
"Hesaplı temizlik ürünleri"

(0551) 271 48 58
Sepetiniz Boş

Temizlik Kapımda

Hesaplı Temizlik Malzemeleri...

Temizlik Kapımda - İyi Fikir.

İnternetten para kazanmak, oturduğun yerde zengin olmak ve saadet zincirleri kurmak, çiftlikler oluşturmak gibi hayallerin peşinden koşmuyorsanız doğru yerdesiniz.

Firmamız tamamı yerli ve doğal hammaddelerden, Türkiye'de, yerli kimya mühendisleri ve kimyagerler tarafından üretilmiş olan yüksek kalite temizlik ürünleri pazarlayan profesyonel bir şirkettir.

Şirketimiz 2005 yılında İzmir'de kurulmuş olan fabrikamızın pazarlama departmanlarından birisidir. Bizim pazarlama stratejimizde müşterilerimizle ortak çalışıyormuş gibi adil bir paylaşım sistemi mevcuttur. Gerek yazılım ekibimiz, gerekse depo ve lojistik ekibimiz olsun, dürüst ve ilkeli ticaret etiğimizden hiç bir zaman vazgeçmeyen, kazandıkça kazandıran bir ticari organizasyonun mimarlarıyız. Firmamızın ceosu Ahmet Çelik'tir. Ve bu müthiş sistem ile hem internetten para kazanmak isteyenlere bir iş fırsatı, hemde kendi temizlik malzemesi tedarikini ucuza getirme fırsatı ile kısa zamanda oldukça yaygınlaşmıştır.

Yüksek kaliteli bir temizlik ürününe sırf tv reklamı ve bazı satış teknikleri ile markalaşmış oldukları için ciddi paralar ödeyen bir toplum olarak, bir farkındalık yaratmak istiyoruz. Yüksek kaliteyi yerli imalatta yakalamanın çok zor olmadığını fark ettiğimizde bu fahiş fiyatları ödeyen vatandaşlarımızı neden yerli ve daha kalitelisi ile tanıştırmayalım ki dedik.

Biz Türkiye'nin dört bir yanında yerli ürün, kaliteli ürün, ahlaklı ticaret ve kazançlı alışveriş sloganlarımız ile karşılıklı kazandığımız büyük bir aileyiz. 

Vizyon - Misyon

Yerli malı kullanımını yaygınlaştırmak, kazancımızı insanlarla paylaşarak arttırmak, her bir üyemize ek gelir imkanı sağlamaktır. Etik ve dürüst ticaret anlayışındaki güzel ülkemizin dört bir yanında kendimize paydaşlar bulmak ve paylaştıkça büyüyen bir ailede yer almaktır.


Her koşulda hizmet kalitesini üst seviyede tutmayı başarmak ve müşterilerini memnun etmek adına üstümüze düşeni yapacağımıza söz veriyoruz..


Kendi işinizi kurmak, ek gelir elde etmek yada ev ekonominize katkıda bulunmak ister misiniz?

Hizmet verdiğimiz bölgeler :


İletişim

Sarnıç Gaziemir İzmir
(0551) 271 48 58
(0232) 281 48 58
WhatsApp Mesaj

Sosyal Medya

Temizlik Malzemeleri

Endüstriyel kullanım ve ev- işyeri - ofis gibi bir çok alan için özenle üretilmiş yerli malı temizlik ürünleri satışı

Kampanya

Hemen Üye Olun, Tüm Alışverişlerinizde %5 indirim kazanın

Türk Web Ajans