Temizlik Kapımda
"Hesaplı temizlik ürünleri"

(0551) 271 48 58
Sepetiniz Boş

Temizlik Kapımda

Sermayesiz İş İmkanı...

1. SEVİYE

Yeni üye olmuş ve kazançlı alışveriş yapmanın ilk adımını atmış oluyorsunuz. 5% daha ucuz alışverip yapıp, ödeme ekranına geçtiğinizde anında indirimi görüyorsunuz. Üstelik bu indirim hem üyeliğiniz için hem de seviyeniz için uygulanır. Böylece sıfır sermaye ile kendi işinizi kurma yolunda ilk adımı atmış olursunuz. Başlangıç seviyesinde aldığınız ilk ürünlerle birlikte markamızla tanışıyor ürünlerimizin kalitesini test ediyorsunuz. Tamamı yerli ve doğal maddelerden üretilen ürünlerimizi önce kendiniz test etmelisiniz. Bizim sistemimizde başkasını üye yaparak ve işinize yaramayan ürünleri zorla alarak sistemin kazanacağı bir saadet zinciri mantığı yoktur. Herkesin ihtiyacı ürünleri zaten satın alırken, sizi kazançlı kılacak bir alt yapı vardır.

Kendi işimi sıfır sermaye ile kuracağım ve internetten para kazanacağım diyorsanız, çok uygun fiyata aldığınız kaliteli ürünleri (sipariş geçene kadar ödeme yapılmayacağı için sıfır sermaye demektir) çevrenizdeki kişi ve firmalara satmaktır. Ürünlerin kalitesini ve fiyatını gören herkes ürünlerimizi gönül rahatlığı ile alıp kullanmaktadır.

 

2. SEVİYE

Üyeliğinizde bir üst seviyeye geçmek için iki şeye ihtiyacınız var, daha çok satış, daha çok işlem sayısı. Bu durum 7x24 sitemizi kontrol eden yöneticilerimiz tarafından kolayca fark edilir. Sitemiz, bu farkı yöneticilere göstermek üzere tasarlanmıştır. 2. seviyeye ulaşan üyemiz satış yaptıkça daha çok kazanacak demektir. Yani her seviyenin yeni bir özelliği ve katlanarak artan indirimleri vardır. Bu sistemi şöyle özetleyebiliriz.

Üye ol kazan, ürün sat kazan.

 

3. SEVİYE

Artık satışlarınız oturdu, kendi müşteri portföyünüzü oluşturdunuz ve düzenli bir şekilde satış yaparak kazancınızı arttırıyorsunuz, tabiî ki sitemiz siz satış yaptıkça kazancınızı arttıracak şekilde hazırlandı. Böyle giderse 4. seviyeye yani toptancı alışverişi modülüne geçmiş olacaksınız. Üyelik indiriminin yanında seviye indirimlerinin farkını artık daha belirgin hissedeceksiniz.

 

4. SEVİYE

Siz artık bir toptancısınız ve bir ürünü satarken değil, alırken kazanırsınız. 4. seviyeye gelmiş bir çok üyemiz sitemiz üzerindeki son tüketici fiyatlarından sattığı ürünleri, bizlerde %30 - %35 e varan komisyonlarla tedarik etmektedir. Ayrıca bu seviyede bazı olası zarar riskleri paylaşılarak ortadan kaldırılmış olur. Ürünleriniz daha hızlı bir şekilde direk müşterinize gönderilerek sizin üzerinizdeki işlem yükü azaltılır, böylece satış yapmak için daha çok zamanınız kalır.

 

5. SEVİYE

Alırken, satarken, afiş ve reklam hizmeti gerektiren konularda, bir hizmet kullanırken vs.... sayamadığımız bir çok avantajlarla dolu kocaman bir ailenin bir ferdi oldunuz artık. Toplu alışverişlerde bir çok toptancı ve imalatçıdan çok daha ekonomik koşullarda sizleri ürünlerle buluşturuyoruz. Üstelik tüm üretimler %100 Yerli Malıdır. Yüksek kaliteli ürünleri satarken de hiç zorlanmazsınız. Artık kendi işinizin patronusunuz. İnternet üzerinden siparişlerinizi takip ederek kazancınıza kazanç katabilirsiniz.

 

Hizmet verdiğimiz bölgeler :


İletişim

Sarnıç Gaziemir İzmir
(0551) 271 48 58
(0232) 281 48 58
WhatsApp Mesaj

Sosyal Medya

Temizlik Malzemeleri

Endüstriyel kullanım ve ev- işyeri - ofis gibi bir çok alan için özenle üretilmiş yerli malı temizlik ürünleri satışı

Kampanya

Hemen Üye Olun, Tüm Alışverişlerinizde %5 indirim kazanın

Türk Web Ajans